W polskim showbiznesie pojawia się coraz więcej pięknych, silnych i charyzmatycznych kobiet. Niektóre z nich prześcigają zarobkami swoich starszych kolegów z branży. Ciekawi Was, kto należy do tego grona? Oto jedne z najlepiej zarabiających młodych celebrytek w Polsce.

 

Kobieta na plaży na tle zachodzącego słońca

Julia Wieniawa

Nie bez powodu listę tę otwiera Julia Wieniawa. Młoda aktorka uznawana jest za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i „rozchwytywanych” artystek w kraju. Co chwilę można zobaczyć ją w nowym serialu czy filmie, na kolejnym planie zdjęciowym, w nowej reklamie czy też tworzącą kolejny teledysk. Za każdą jej pracą idą zaś niebywale duże sumy pieniędzy. Wieniawa jest obecnie jedną z najlepiej zarabiających aktorek w Polsce. 

Roksana Węgiel

O Roksanie zrobiło się głośno, gdy wygrała 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2018. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Jej debiutancki album bardzo szybko uzyskał status platynowej płyty, a bilety na jej koncerty rozchodzą się jak „świeże bułeczki”. Roksana Węgiel ma także na koncie kilka ról dubbingowych  i występów w rozmaitych show. Taka popularność przekłada się też, rzecz jasna, na duże zarobki. 

Viki Gabor

Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel, wygrywając 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019. Od tamtej pory jej kariera nabrała niewyobrażalnie szybkiego tempa. Piosenkarka wzięła udział w kilku programach telewizyjnych i zaśpiewała na niejednej scenie w polskich miastach, a jej debiutancki album uzyskał status złotej płyty. Dzięki wszystkim tym sukcesom młoda gwiazda może pochwalić się niewyobrażalnie dużymi, jak na swój wiek, zarobkami. 

Wersow

Wersow, a właściwie Weronika Sowa, to niewątpliwie „Królowa Internetu”. Dziewczyna należy do Ekipy Friza — grupy młodych twórców internetowych, którzy nigdy nie kryli się z faktem, iż na swojej działalności w Internecie zarabiają naprawdę wysokie stawki. Sama Wersow bardzo często widywana jest w drogich markowych ubraniach, a  wakacje spędza w najbardziej ekskluzywnych miejscach na ziemi. To imponujące, zwłaszcza że ma zaledwie 25 lat...