Jeśli ktoś chce uniknąć nienaturalnie powiększonych ust i marzy o ich rozmiarze XL, może zastanowić się, co zrobić, by wyglądały atrakcyjnie. Jakie są najlepsze metody, aby zapomnieć o pomarszczonych lub suchych ustach? Mamy kilka sposobów, które można tutaj podać. .

Jeśli usta są zbyt wąskie

Do wypełniania i modelowania ust stosujemy preparaty, które oparte są na kwasie hialuronowym, różnią się one czasem działania, odpowiednio podane i tak z umiarem daje nam świetny efekt powiększenia i utrzyma się przez kilka miesięcy. Niektóre usta decydują się również na powiększenie własnym tłuszczem, pobierają go z brzucha i wstrzykują w usta.

Wypełnianie akapitówTaka metoda będzie bezpieczna, nie powoduje reakcji alergicznych, a efekt może się utrzymywać nawet przez kilka lat. Po pierwszym zabiegu jednak wchłanialność będzie znaczna i dlatego trzeba wykonać co najmniej kilka takich zabiegów dla dobrego efektu. Należy również poszukać lekarza z odpowiednimi umiejętnościami, jeśli chce się wykonać taki zabieg. Doświadczenie i odpowiednie certyfikaty mogą być ważnym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę.

Jeśli masz pomarszczone usta wokół

Zmarszczki wokół ust mogą zniechęcać nas do uśmiechania się. Jeśli chcemy je pokonać, musimy wypełnić skórę, która się tam znajduje. Zabieg ten będzie dotyczył kącików ust, a także fałdu nosowo-wargowego. Pionowe linie ust są wygładzane, a linie marionetki od kącików do podróbek zwalczane. Stosowane są specjalne preparaty na bazie kwasu hialuronowego, które pozbawiają usta czerwonej granicy.

Jeśli usta są suche

Jeśli skóra ust będzie się szybko wysuszać, warto mieć pod ręką nawilżającą pomadkę lub trzeba stosować specjalne maseczki. Może jednak nadejść moment, w którym te domowe sposoby przestaną wystarczać. Usta mogą pokryć się siateczką zmarszczek i coraz trudniej będzie poradzić sobie z ich pierzchnięciem.

Warto zacząć od środka. Doskonałe nawilżenie ust będzie możliwe, jeśli zastosujemy preparat z kwasem hialuronowym. Dzięki nim będzie można mówić o wiązaniu wody, a usta będą dogłębnie nawilżone. Warto zacząć działać w taki sposób, by nasze usta zawsze prezentowały się świetnie, a jeśli będą przesuszone to nie będzie to udana prezentacja i trudno będzie nam zrobić dobre wrażenie.