10 najdzikszych rejsów tematycznych na świecie

Pomysły na podróże / Notatka podróżnika Dla tych, którzy już w życiu podróżowali, którym trudno jest kogoś zaskoczyć i którzy łakną nowych i niezwykłych doświadczeń, oto dziesięć najbardziej szalonych i najdzikszych rejsów tematycznych do wyboru.

Nudist

cruise


Pakowanie się na taki rejs to pestka. Dostępna jest ogromna liczba takich rejsów, w tym tygodniowa wycieczka na liniowcu floty Carnival, która jest jedną z największych marek w branży.

Rejs

w stylu vampHolendersko-amerykański liniowiec Zuiderdam oferuje rejs w stylu vamp na Alaskę. Podczas tygodniowego rejsu fani i miłośnicy wampirów będą mogli zabawić się na balu kostiumowym o tematyce wampirycznej i festiwalu filmowym.

W imprezie weźmie udział znany badacz wampirów John Edgar Browning, a także Dacre Stocker, współtwórca sequela filmu Dracula: The Un-Dead. Stoker jest również prawnukiem autora "Draculi" Brama Stokera.

Cougar CruiseTe rejsy są dla młodych ludzi, którzy lubią umawiać się ze starszymi kobietami i vice versa.

Elvis

CruiseTo niesamowity rejs dla fanów Króla! Na pokładzie liniowca Carnival Fascination możesz zmieszać się z fanami wielkiego Elvisa Presleya. Możesz również spotkać wielkie gwiazdy, które występowały z Elvisem, zrobić sobie zdjęcie z dziesiątkami impersonatorów Elvisa i bawić się z najlepszymi tribute artists.

"Jabłkowy"

rejs

W rejsie McMania nie musisz się wstydzić swojego uzależnienia od Apple. Insight Cruises specjalizuje się w rejsach tematycznych, których celem jest nauczenie ludzi, jak korzystać z wybranych gadżetów poprzez seminaria i warsztaty na pokładzie. Podczas rejsu MacMania entuzjaści technologii mogą spotkać ludzi, którzy podzielają ich zainteresowania, uczestnicząc w seminariach takich jak "Learn More About Your First iPad" lub "Speed Up Your Mac".

Star Trek

Cruise

Od 1992 roku Cruise Trek organizuje rejsy przygodowe dla fanów popularnego filmu i serialu Star Trek. Podczas rejsu fani mogą przebywać w towarzystwie członków obsady i załogi, którzy pracowali przy Star Trek oraz innych filmach i programach telewizyjnych z gatunku science fiction.

Rejs "

Piły"

Fani horroru "Piła" wyruszyli w pierwszy oficjalny rejs w sierpniu 2012 roku. Linowiec Carnival Glory płynął na trasie Nowy Jork - Kanada. Pasażerowie korzystali z zajęć w stylu "Piły" i wchodzili w interakcje z obsadą filmu. Niektórzy fani wzięli nawet udział w konkursie tatuażu.

Rejs dla miłośników quiltinguLubisz szyć kołdry? Jeśli tak, to rejs dla miłośników quiltingu jest właśnie dla Ciebie! Na tych rejsach warsztaty prowadzone są przez znanych na całym świecie rzemieślników. Pasażerowie mogą korzystać z maszyn do szycia na pokładzie, brać udział w zajęciach i odwiedzać cechy i sklepy quiltingowe na wybranych przystankach liniowych.

Rejs w stylu Richard SimmonsIkona fitnessu Richard Simmons chce, abyś nabrał formy na pełnym morzu. Pomyśl o tym jak o obozie dla grubasów na wodzie. To jeden z tych wyjątkowych rejsów, podczas których schudniesz, a nie przytyjesz.

Rejs dla fanów TitanicaW kwietniu 2012 roku British Cruise Company obchodziła 100. rocznicę wodowania słynnego Titanica. Rejs MS Balmoral Titanic Memorial Cruise wyruszył z Southampton i podążał słynną trasą do Nowego Jorku. Na szczęście tym razem liniowiec dotarł do celu bez incydentów. Na pokładzie rejsu pamiątkowego pasażerom serwowano posiłki, które były na Titanicu oraz oferowano słuchanie muzyki z tamtych czasów. Na pokładzie liniowca znajdowało się 1 309 pasażerów (nie licząc załogi) - tyle samo co na Titanicu. Wielu pasażerów wystąpiło w strojach z epoki, a 50 pasażerów było bezpośrednimi krewnymi osób, które podróżowały na Titanicu w 1912 roku. Ceremonia upamiętniająca odbyła się na pokładzie w tym samym czasie, kiedy zatonął prawdziwy Titanic.


Retrieved from: www.oddee.com Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on