5 miejsc, do których warto pojechać na wakacje bez wizy

Pomysły na podróże / Podróżnicy zwracają uwagę W dzisiejszych czasach modne stało się wyjeżdżanie na wakacje za granicę. Takim wyjazdom z reguły towarzyszy stos dokumentów, a przede wszystkim wiz. Cała ta biurokracja oczywiście nie dodaje pozytywnych emocji. Jak znaleźć się w takiej sytuacji? Nie zapominajmy, że są inne miejsca i kraje, w których można odpocząć bez zbędnej biurokracji.

Obwód KrasnodarskiPo co

tracić energię i nerwy na rejestrację paszportów i wiz, skoro można dobrze wypocząć na własnej ziemi? Jest to bowiem najlepszy sposób na podróż do Kraju Krasnodarskiego. Ten południowy region przyjemnie zaskakuje łagodnym klimatem. Miłośnicy opalania i pluskania się w wodzie będą mogli zrelaksować się nad brzegami Morza Czarnego i Azowskiego. Spodobają się im kurorty takie jak Taman, Noworosyjsk, Gelendzhik, Tuapse itp. Krasnaya Polyana jest zawsze otwarta dla miłośników narciarstwa.


Tunezja, która

stała się popularna wśród Rosjan po nałożeniu weta na kierunek egipski. Morze Śródziemne i pustynia Sahara sąsiadują ze sobą. Dziedzictwo kulturowe Afryki jest w harmonii ze służbą europejską. Mimo że jest to kraj muzułmański, jest bardzo gościnny dla swoich gości.


CyprWystawienie

wizy na wyspę za pośrednictwem serwisu internetowego sprawia, że jest ona celem podróży bezwizowych. Ta wyspa na Morzu Śródziemnym przyciąga urlopowiczów wspaniałymi plażami i malowniczą przyrodą.


Turcja to piękny

, górzysty kraj, ze wszystkich stron oblany morzem. Wybierając ten kierunek, nie będziesz żałować. O każdej porze dnia i nocy można znaleźć coś do zrobienia. Opalaj się, spaceruj po sklepach, baw się przez całą noc w klubie lub wybierz się na wycieczkę. Nawet jeśli nie planujesz opuszczać hotelu, personel zadba o to, byś się nie nudził.


Abchazja, sąsiad

Rosji, wita swoich gości malowniczą przyrodą, piaszczystymi plażami i zdrowym powietrzem. Mieszkańcy proponują turystom spróbowanie ich narodowej kuchni. Zabytki architektoniczne i historyczne pozostawiają niezapomniane wrażenia. Można tu znaleźć różne kurorty, w których można spędzić wakacje na plaży, pensjonaty i szpitale dla tych, którzy chcą podreperować swoje zdrowie, a także odległe wioski, w których można znaleźć ciszę i spokój.Teraz już wiesz, gdzie możesz się udać, nie tracąc zbyt wiele czasu na rejestrowanie stosów dokumentów. Teraz nadszedł czas, aby spakować walizkę, zabrać paszport i wyruszyć na poszukiwanie przygód i wrażeń.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze