Strzelanie staje się coraz bardziej popularne w Polsce i ludzie chętnie spędzają swój wolny czas na jednej z licznych strzelnic. Wiele osób naprawdę się w to wkręciło i korzysta z tej aktywności, aby się odstresować lub po prostu spędzić czas z przyjaciółmi. Również dla turystów stało się to ciekawym doświadczeniem - odwiedzają oni lokalne strzelnice podczas pobytu w Polsce.

Dla osób mieszkających lub odwiedzających Kraków i jego okolice proponujemy Cracow Shooting Academy - jedną z najpopularniejszych w regionie. strzelnice w regionie.

Nie będzie zaskoczeniem, jeśli okaże się, że w istocie jest to strzelnica numer jeden w sercu Małopolski. Setki rekomendacji od zadowolonych klientów, nie tylko z Polski, ale i z zagranicy zdają się to potwierdzać. Wystarczy zajrzeć na ich stronę Google My Business - w chwili pisania tego artykułu jest tam ponad 200 opinii, które sumują się do czystej oceny 5.0 - a to mówi wszystko. Przeglądając komentarze można dojść do wniosku, że nie tylko lokalni mieszkańcy są zadowoleni z czasu spędzonego w tym miejscu, ale również goście z całego świata.

Co przyciąga do niej tak wielu klientów? strzelnica w Krakowie? Sprawdźmy to!

Różni ludzie, różne potrzeby, różne oferty

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelectwem, czy też masz już pewne doświadczenie i posługiwanie się bronią nie sprawia Ci już trudności - w pakietach oferowanych przez Cracow Shooting Academy z pewnością znajdziesz coś, co będzie Ci idealnie pasować. Do wyboru jest sześć opcji, począwszy od Basic aż po Badass. Oczywiście jest też różnica w cenie - Basic oferuje 30 strzałów z 3 różnych broni (Colt 1911, MP5 i Glock) za 120zł, natomiast Badass da Ci 70 strzałów z 6 różnych broni (Magnum, Kałasznikow, AR 15, Uzi, Glock i Shotgun) za 300zł. Pomiędzy nimi jest kilka pakietów oferujących różną ilość strzałów z różnych broni jak np. CZ Shadow. Przy tak szerokiej ofercie, każdy znajdzie coś dla siebie. Ceny również są całkiem atrakcyjne, zarówno dla mieszkańców Krakowa, jak i dla turystów odwiedzających ten region - przedział cenowy od 120 do 300zł jest jak najbardziej do przyjęcia.

Świetny prezent dla amatora adrenaliny

Istnieje również możliwość zakupu vouchera prezentowego. Może to być doskonały wybór na prezent dla przyjaciela lub rodziny, ale także jako nagroda lub upominek dla pracowników w firmie. Vouchery są ważne przez trzy miesiące, więc osoba obdarowana na pewno będzie miała wystarczająco dużo czasu, aby wykorzystać go w odpowiednim dla siebie terminie. Więcej informacji na temat kart podarunkowych Cracow Shooting Academy można znaleźć na ich stronie internetowej.

Idealna lokalizacja

Nie ma znaczenia, czy znajdujesz się w Krakowie, czy poza miastem, Cracow Shooting Academy będzie łatwo dostępna. Mieści się ona przy ulicy Pasternik nr 128. Miejsce to jest dobrze znane wszystkim miłośnikom strzelectwa w okolicy. Można tam dojechać własnym samochodem, taksówką lub komunikacją miejską. W przypadku większych, zorganizowanych imprez strzelnica oferuje wynajem specjalnego autobusu dla uczestników. Co mamy na myśli mówiąc o imprezach zorganizowanych? Zobaczmy!

Doskonała rozrywka na wieczór kawalerski lub imprezę firmową

Warto wiedzieć, że strzelnica jest powszechnie wybierana jako miejsce dużych imprez zorganizowanych lub przynajmniej ich części. Zacznijmy od najbardziej popularnej z nich - a wieczór kawalerskioczywiście. Sam Kraków jest miejscem, które przyciąga tysiące młodych ludzi z całej Europy na obchody tej szczególnej okazji. Nie tylko piękno miasta i liczne kluby, w których można tańczyć do białego rana są interesujące dla ludzi - to także szeroka oferta innych, bardziej oryginalnych pomysłów, które można zrealizować. Jednym z nich jest z pewnością wieczór kawalerski na strzelnicy.

Łatwość organizacji i przystępna cena sprawiają, że z roku na rok coraz więcej gości z zagranicy decyduje się na taką rozrywkę. I co warto podkreślić - nie chodzi tylko o wieczory kawalerskie, ale również panieńskie!

To jednak nie wszystko. Imprezy firmowe, szkolenia - wśród tego typu wydarzeń strzelnica również staje się popularnym wyborem. Przecież trochę strzelania może być świetnym dodatkiem do teambuildingu. Na terenie obiektu znajduje się również sala konferencyjna, co jest dużym atutem dla firm.

Fantastyczna obsługa

Cracow Shooting Academy może pochwalić się nie mniej ważną sprawą, a mianowicie świetną obsługą klienta. Załoga składa się z prawdziwych pasjonatów strzelectwa, którzy robią to od lat i ciągle się szkolą i szlifują swoje umiejętności. Oczywiście wszyscy mówią też płynnie po angielsku - to ważne nie tylko dla komfortu i zadowolenia klientów z zagranicy, ale także dla ich bezpieczeństwa.

Cracow Shooting Academy zatrudnia profesjonalnych trenerów strzelectwa sportowego i dynamicznego. Wszyscy pracownicy posiadają również certyfikaty uprawniające do prowadzenia zorganizowanej imprezy na strzelnicy. Dodatkowo wśród osób odpowiedzialnych za obiekt znajdą Państwo doktora Jarosława Hebdę - jednego z najszybszych strzelców pistoletowych na świecie.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Cracow Shooting Academy. W ofercie znajduje się nie tylko duży wybór broni, ale również profesjonalna infrastruktura i doskonała obsługa klienta. Zapraszamy nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy, grupy znajomych czy osoby zainteresowane organizacją większych imprez - w tym przypadku zachęcamy do kontakt z załogą w celu ustalenia szczegółów.

Artykuł partnera zewnętrznego