Linie lotnicze WNP z najlepszymi posiłkami na pokładzie (FOTO)

Pomysły na podróże / Uwaga podróżnego Decydując się na podróż samolotem, pasażerowie oczekują obsługi na najwyższym poziomie, od zamawiania i zakupu biletów po różnorodne menu na pokładzie. Przygotowaliśmy przegląd dziesięciu najpopularniejszych linii lotniczych latających przez WNP, w oparciu o opinie klientów na temat ich obsługi podczas lotu i jedzenia.

Air Astana

zajmuje drugie miejsce w tym rankingu. Jedzenie serwowane na pokładach samolotów tego przewoźnika wyróżnia się nie tylko swoją różnorodnością, ale także oryginalnym wyglądem. Nad menu dla pasażerów pracuje zespół profesjonalnych kucharzy, którzy zaspokoją gusta różnych narodowości. Tak więc, klientom oferowany jest szeroki wybór dań kuchni europejskiej, azjatyckiej, arabskiej, narodowej kuchni kazachskiej, japońskiej i chińskiej. Firma kładzie nacisk na zdrową żywność i sezonowe specjały. Dla pasażerów z problemami dietetycznymi dostępne jest specjalne niskokaloryczne menu. Niezależnie od klasy, w której leci klient, oferowane są napoje gorące i zimne, alkoholowe i bezalkoholowe. Pasażerowie porównują jedzenie na pokładzie samolotów Air Astana z kuchnią domową, co sprawia, że każdy lot jest komfortowy i przyjemny.
1/2

Uzbekiston Havo Yullari

Pasażerowie uważają Uzbekistan Havo Yullari za lidera w kwestii gastronomicznej na wysokości 10 000 kilometrów nad ziemią. Nad menu pracują najlepsi szefowie kuchni w Taszkiencie. Przy zakupie biletu można wyrazić swoje specjalne życzenia dietetyczne, zamawiając dania według upodobań, z uwzględnieniem przekonań religijnych i innych ważnych czynników. Pasażerowie mają do wyboru posiłki wielkopostne, wegetariańskie, muzułmańskie, dla dzieci, hinduskie i koszerne. Porcje są zawsze duże, a jedzenie jest bardzo smaczne i sycące, jak twierdzą ankietowani smakosze.


Linia lotnicza działa na rynku pasażerskim od 1992 roku. Jej samoloty wykonują regularne loty na całym świecie: do Europy, Azji, Japonii i USA.

Pomimo

tego, że firma nie jest największą na rynku przewozów lotniczych, jej menu na pokładzie jest bardzo różnorodne i wykwintne. Ci, którzy mieli okazję skorzystać z usług Alrosy, zwracają uwagę, że każdy pasażer otrzymuje co najmniej trzy posiłki w czasie lunchu, niezależnie od tego, ile godzin trwa lot. Nawet podczas krótkich lotów klienci nie pozostają głodni. Wszystkie posiłki są pożywne i smaczne.


SCAT

Kazachstańskie Linie Lotnicze obsługują loty do sąsiednich i dalekich krajów, dlatego odpowiedzialnie podchodzą do kwestii żywienia swoich klientów podczas lotów. Wszystkie smakołyki gastronomiczne są wliczone w koszt dokumentu podróży. Jeśli lot jest krótki, pasażerowie otrzymają zimne przekąski oraz mały wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dla osób odbywających kilkugodzinne loty dostępny jest wybór gorących posiłków, śniadań i obiadów. Asortyment posiłków zależy od czasu trwania lotu i godziny wylotu. Szefowie kuchni SKAT przygotowując menu pokładowe biorą również pod uwagę sezonowość produktów.


UIA

Już czwarty rok Ukraine International Airlines (UIA) praktykuje system płatnych posiłków na pokładzie samolotu - Buy on Board. Koncepcja tego programu pozwala pasażerom na wybór własnego menu na śniadanie, lunch lub kolację podczas lotu. Szacuje się, że ceny są niższe niż w podobnych międzynarodowych liniach lotniczych. Na przykład filiżanka kawy dla klientów UIA będzie kosztować trzy dolary, a kanapka cztery. Na uwagę zasługuje fakt, że nawet w klasie ekonomicznej w menu pokładowym znajdują się świeże sałatki, biały kurczak, różne przystawki, dania boczne oraz wykwintne desery (tiramisu i mus czekoladowy). Szef "kuchni" w Do & Co Gourmet.
1/2Aeroflot Spółka zajmuje wiodącą pozycję na rynku przewozów lotniczych zarówno w Rosji, jak i w Europie Wschodniej. Pasażerowie opisują smak potraw jako normalny, czyli ani za dobry, ani za zły. W menu pokładowym Aerofłotu nie znajdziesz żadnych gastronomicznych przysmaków, ale zawsze możesz zjeść obfitą przekąskę podczas lotu. Przyjemny personel pokładowy zachwyci Cię nienachalną obsługą, a także zaskoczy miłymi niespodziankami w postaci darmowych lodów i owoców w sezonie.


Belavia

Jakość jedzenia na lotach Belavii zależy od zasięgu lotu i klasy, w której lecą pasażerowie. Na trasach długodystansowych nie ma skarg na jedzenie, ale na lotach krajowych klienci nie docenili smaku kanapek oferowanych jako przekąska. Niemniej jednak menu nie budzi szczególnych zastrzeżeń obywateli podróżujących drogą lotniczą, ponieważ spełnia ich minimalne wymagania.


Air Moldova Pas

ażerowie tej firmy są zachwyceni smakołykami i zbilansowanymi posiłkami. Klienci są karmieni kiełbasami, rybami, warzywami, serami i mięsem. Jednak najważniejszą cechą kuchni linii Air Moldova są kolorowe narodowe wina, z których kraj ten słynie od dawna. Przewoźnik działa na rynku od 1993 roku i jest uważany za jednego z największych w Mołdawii. Samoloty firmy latają do 13 krajów europejskich.


Beck Air

Company należy do klasy low-cost, przyciągając klientów niskimi cenami i szeroką geografią lotów. Na niektórych trasach nie ma konkurencji, więc Bec Air nie brakuje pasażerów. Bez względu na to, jak długo będziesz leciał, nie musisz liczyć na obfite przekąski na pokładzie. Ale konduktorzy zawsze chętnie oferują gorące i zimne napoje z herbatnikami, goframi, krakersami i czekoladkami. Z tego menu zadowoleni są przede wszystkim młodzi pasażerowie, dorośli, jeśli wiedzą, że podróż będzie długa, wolą zaopatrzyć się w prowiant na pokładzie. Dla samej firmy priorytetem są usługi przyjazne dla budżetu przy zachowaniu wysokiej jakości, bezpieczeństwa i regularności.
1/2Analizy opinii pasażerów różnych linii lotniczych wykazały, że dostępność i jakość posiłków odgrywa istotną rolę w preferencjach klientów. Frustruje ich, gdy podczas lotu nie są zapewnione lekkie przekąski i napoje, ponieważ czasami muszą spędzić dziesiątki godzin w przestworzach. Jednak fakt, że firma dba o szeroką gamę dań na pokładzie, uwzględniając preferencje gastronomiczne, wiek i poglądy religijne podróżnych, podnosi ocenę przewoźnika i przyciąga kolejnych potencjalnych klientów. Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze