Nietypowe usługi linii lotniczych

Pomysły na podróże / Podróżni zwracają uwagę W każdej dziedzinie działalności istnieje ostra konkurencja, również w branży lotniczej, dlatego niektóre firmy robią wszystko, aby przyciągnąć więcej klientów i wyróżnić się z tłumu. Oferują one swoim pasażerom bardzo niekonwencjonalny zestaw usług, które pomagają im zapewnić rozrywkę i złagodzić dyskomfort, jakiego mogą doświadczyć podczas lotu.
Amerykański przewoźnik United Airlines oferuje swoim pasażerom możliwość słuchania podczas lotu wszystkiego, co dzieje się w

kokpicie

przez specjalny zestaw słuchawkowy. Dzięki takiej możliwości zaniepokojeni klienci mogą być pewni, że lot jest bezpieczny i bezproblemowy, a dociekliwi mogą dowiedzieć się nowych informacji, które poszerzą ich wiedzę.


Wybór współlokatorówWażnym

czynnikiem podczas lotu jest to, jakie masz szczęście, że masz współlokatorów. Wrażenia z lotu samolotem często psują nieprzyjemne incydenty: płacz dzieci, chrapanie i pijackie eskapady. Ale klienci holenderskich linii lotniczych KLM Royal Dutch Airlines mogą z wyprzedzeniem wybrać, obok kogo chcą siedzieć podczas lotu. Pozwala im to na zbadanie stron sieci społecznościowych ich prawdopodobnych sąsiadów i podjęcie decyzji na podstawie uzyskanych informacji i wrażeń.
Stewardesy VietJet Air przechodzą poważny proces selekcji

,

jeśli chodzi o ich pracę. Szczególną uwagę zwraca się na wygląd kandydatów, a nie na ich kwalifikacje zawodowe. Wynika to z faktu, że ekskluzywną usługą linii jest taniec w bikini dla pasażerów. Rozrywka ta jest bezpłatna dla klientów firmy i cieszy się dużym zainteresowaniem.


Dla

naturystów

, OssiUrlaub (Niemcy) organizuje oddzielne loty, gdzie wszyscy pasażerowie mogą być nadzy podczas lotu. Klienci mogą czuć się swobodnie w towarzystwie podobnie myślących osób, a kelnerzy na pokładzie są umundurowani.

Nieznany cel

podróży Nie możesz się zdecydować, dokąd jechać? Czy lubisz tajemnice i intrygi? Wtedy Germanwings dokona wyboru za Ciebie. Wystarczy, że w kwestionariuszu wskażesz cel swojego lotu (wakacje na plaży, wspinaczka, żeglarstwo lub zakupy), a zostaniesz wysłany w nieznane miejsce, którego punkt końcowy będzie dla Ciebie niespodzianką.Takie zabiegi marketingowe pomagają liniom lotniczym wyróżnić się na tle konkurencji. Pasażerowie również są zadowoleni i nie ignorują możliwości skorzystania z niekonwencjonalnych usług podczas lotu. Podróż z którymś z tych przewoźników będzie niezapomniana i ciekawa, co już jest dużym plusem dla tych, którzy zazwyczaj nudzą się w trasie. A podróż jest istotną częścią samej podróży, więc opłaca się spędzić kilka godzin na ziemi, aby w pełni wykorzystać ją jako przygodę.
Omów artykuł
  • Porady dla podróżników
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • komentarze