Wakacje w outbacku jako najlepszy sposób na ukojenie duszy

Pomysły na podróże /. Notatka podróżnika Prawie wszyscy mieszkańcy megamiast cierpią z powodu rutyny, szybkiego tempa, obfitości ludzi, ruchu i hałasu. Prędzej czy później dochodzi do załamania. To, co kiedyś przynosiło satysfakcję, drażni, mieszkanie budzi przygnębienie i poczucie samotności, rodzina zaczyna się kłócić i konfliktować w pustej przestrzeni. Ale nie obwiniaj się zbyt szybko. To tylko reakcja na ucieczkę od prawdziwego, mierzonego życia.Przyzwyczajenie do życia w "przytulnym" mieścieCzy

w metropolii

można

zobaczyć gwiazdy? A kiedy ostatnio oddychałeś czystym powietrzem, wypełnionym energią i siłą? Czy możesz mi powiedzieć, jak pachnie deszcz? Nie, nie, nie mokry asfalt...

Twoja dusza nie może być uwięziona przez długi czas. Czasami należy dać mu wolność, cieszyć się słońcem, śpiewem ptaków, ponownym połączeniem z naturą. Czy kiedykolwiek piłeś czystą wodę źródlaną? Smakuje lekko słodko, zawsze chłodno i świeżo. A czy pływałeś kiedyś w czystym stawie lub jeziorze wieczorem, kiedy woda jest czysta i ciepła, a wokół nie ma nikogo, tylko Ty i Twoi bliscy.

Spokój i wyciszenie to właśnie harmonia. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy sprawisz sobie, swojej duszy, szczerą radość i pozytywne emocje.

Duszę bardzo łatwo jest zranić. Wiele osób stara się jej pomóc. Nerwowi szefowie, gadatliwi współpracownicy, nieprzyjemni sprzedawcy w sklepie, zapach stęchlizny w transporcie, gdy dojeżdżasz do pracy, ciasnota, hałaśliwe grupy młodych ludzi za oknami i ciągły brak pieniędzy. Tak żyje większość ludzi w dzisiejszych czasach. Zgadzam się, pozwalasz sobie czasem na wyjście do teatru/konserwatorium/filmu, może wyjazd za miasto na jeden dzień, uprawianie sportu.
Ale to, co robisz, to tylko ujście. To nadal nie poprawia samopoczucia duszy.

Jeśli chcesz się zregenerować, nabrać sił i otrzymać ogromny zastrzyk energii, spakuj walizki i jedź na wieś. Mamy ich mnóstwo!Zalety wakacji na wsi

-
 • będziesz miał wystarczająco dużo pieniędzy na wakacje, ponieważ wydajesz pieniądze tylko na jedzenie, bilety i zakwaterowanie (jeśli możesz wynająć namiot lub znajomy zorganizuje
 • Ci
 • miejsce na nocleg, zaoszczędzisz jeszcze więcej)

.
 • Jeśli zbierasz się jako rodzina lub w grupie, zawsze możesz być na zewnątrz, możesz iść na łódkę lub wędrować;
 • zauważysz, że twoje ciało zaczyna się wysypiać i budzić się wcześnie
. Będziesz
 • w dobrym nastroju, czując się jak na wakacjach każdego dnia;
 • poznanie miejscowych i ich sposobu życia będzie korzystne, ponieważ są tak spokojni, zmierzeni i szczerzy
.
 • Żyją według własnego harmonogramu, wszystko załatwiają, do niczego się nie spieszą. To jest to, czego ci
 • brakuje
 • , prawda?
 • Tylko ona jest najbliżej Twojej duszy - jako bezbronna, czysta i krucha.

Wady wakacji na wsiW

moim doświadczeniu powiedziałabym, że dla mieszkańca miasta przyzwyczajonego do wygód, brak podstawowych, na pierwszy rzut oka, rzeczy uderzy. Jeśli miejscowi prowadzą gospodarstwo rolne, to zapach zrobi na was duże wrażenie. Ale przyzwyczaisz się do tego.

Kiedy już odpoczniesz i odzyskasz siły, zrobisz się trochę niespokojny. A co z pracą, problemami, cywilizacją? Będzie cię ciągnęło z powrotem do miasta. Ale nie martw się, to normalne. Przecież chęć powrotu do domu, do swojego zwykłego rytmu, tylko potwierdza powrót do zdrowia.

Harmonia

i radość w Twojej duszy jest

źródłem

Twojego zdrowia, relacji rodzinnych i optymizmu. Konieczne jest traktowanie go z uwagą i ostrożnością. Jeśli możesz dać chociaż kilka dni dla swojej duszy, oczyścić umysł z negatywności, zmienić otoczenie i być w jedności z naturą, będziesz miał odpoczynek. Pozwól, że od razu odpowiem na Twoje ewentualne obiekcje - wakacje za granicą lub nad morzem to również całkowity relaks i zmiana otoczenia, ale wrócisz wśród wielu ludzi, hałasu. Potrzeba zachowania prostej twarzy nie zniknie, nieufność wobec otoczenia i uczucie napięcia pójdą z tobą.Czy to naprawdę to, czego potrzebujesz? Musisz podejmować ważne decyzje, nosić szpilki lub krawaty, bać się zostawiać rzeczy na plaży, gdy masz ochotę na kąpiel? Czy musisz czuć się niekomfortowo z powodu gapiów? Na pewno nie.

Dlatego z przekonaniem powiem - odpoczynek na wsi naprawdę jest odpoczynkiem dla osoby z megapolis. Tylko taki sposób renowacji przypomni to, co ważne, czyste i drogie.

Autor: Frosty Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
 • Czytaj także
 • Komentarze