USA to kraj, który wiele osób chciałoby odwiedzić. Często jednak zniechęca nas istniejący system wizowy, który wydaje się być dość skomplikowany. Nie trzeba się go obawiać, zwłaszcza jeśli Twój kraj objęty jest programem Visa Waiver. Dzięki zniesieniu wizy, która jest ważna przez 2 lata, można przebywać w USA do 90 dni. A najlepszym sposobem na uzyskanie takiego zniesienia wiz jest zautomatyzowany system ESTA.

Dlaczego? Przeczytaj o kilku najważniejszych powodach.

Twoje dane osobowe są zapisywane

Powinniśmy zawsze być ostrożni przy udostępnianiu naszych danych osobowych w Internecie. Jednak ESTA-ONLINE to system o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Daje Ci gwarancję, że Twoje dane są bezpieczne, ponieważ są przechowywane na bezpiecznym serwerze i będą używane tylko do wypełnienia wniosku.

Wypełnij wniosek w domu

Dzięki systemowi ESTA możesz wypełnić i wysłać wniosek o zniesienie wizy z domu. Cały proces jest naprawdę prosty, a w razie jakichkolwiek problemów zespół ESTA-ONLINE służy pomocą. Nie musisz odwiedzać ambasady ani żadnej innej agencji, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić wniosek online, odpowiadając na kilka pytań.

Ubieganie się o wizę amerykańską

Otrzymasz wszelką potrzebną pomoc!

Chociaż cały proces wypełniania wniosku o zniesienie wiz w systemie ESTA-ONLINE jest dość prosty, istnieje zespół ekspertów, którzy są gotowi do pomocy w każdej chwili, gdy ich potrzebujesz. Można również skorzystać z witryny internetowej ESTA, która zawiera wiele ważnych wyjaśnień i informacji, które mogą być przydatne.

Korzystaj z ESTA, gdy się spieszysz

Wniosek jest sprawdzany przez agentów ESTA-ONLINE zaraz po jego wysłaniu, jednak zaleca się złożenie wniosku co najmniej 3 dni przed planowaną podróżą do USA. Jednak w nagłych przypadkach, gdy musisz podróżować natychmiast, możesz skorzystać z usługi ESTA-ONLINE expedited application service.

Imponujący wskaźnik zatwierdzenia

Wiele osób martwi się, że ich wniosek nie zostanie zatwierdzony, ale nawet jeśli tak się stanie, istnieje również szansa na uzyskanie innego rodzaju wizy po skontaktowaniu się z ambasadą. Gdy zdecydujesz się skorzystać z usługi ESTA-ONLINE, agenci monitorują postępy w rozpatrywaniu wniosku i informują Cię o nich. Warto również wiedzieć, że wnioski składane za pośrednictwem ESTA-ONLINE mają 95% wskaźnik zatwierdzenia. Co więcej, jeśli nie otrzymasz zatwierdzenia, ESTA oferuje 100% zwrot kosztów.